FAQ

Poznaj najczęściej zadawane pytania. Nie znalazłeś odpowiedzi? Napisz do nas.
W jaki sposób skontaktować się z działem sprzedaży? expand_more
Jeśli chcesz się skontaktować z działem sprzedaży napisz na dlabiznesu@hrangel.pl.
Jak mogę skontaktować się z obsługą klienta? expand_more
Możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail bok@forum-media.pl.
Mam problem z aplikacją bądź platformą, co mam zrobić? expand_more
Jeśli masz problem z aplikacją, bądź platformą, napisz do nas na bok@forum-media.pl. W zgłoszeniu przekaż nam informację o systemie i urządzeniu z którego korzystasz. Jeśli masz możliwość, załącz również zdjęcia ekranu ilustrujące błąd.
Jak mogę zresetować swoje hasło? expand_more
Aby zresetować hasło, kliknij „Zapomniałem hasła” na stronie logowania i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ustawić nowe hasło.
Jakie funkcje oferuje platforma? expand_more
Nasza platforma oferuje szereg funkcji – pełny opis znajdziesz tutaj.
Czy mogę przetestować platformę przed zakupem? expand_more
Tak, oferujemy bezpłatny okres próbny, który pozwala na zapoznanie się z funkcjonalnościami platformy przed dokonaniem zakupu. Przeczytaj więcej tutaj.
W jaki sposób poruszać się po platformie? expand_more
Przejdź do sekcji onboarding w dziale Baza wiedzy – tam kompleksowo opisujemy wszystkie funkcjonalności serwisu i przeprowadzamy nowego użytkownika krok po kroku.
Czy moje dane w HR Angel są bezpieczne? expand_more
Bezpieczeństwo i anonimowość to nasz piorytet. Korzystamy z rozwiązań hostingowych zgodnych z przepisami dotyczącymi ochrony i dostępności danych medycznych. Więcej o bezpieczeństwie w HR Angel przeczytasz tutaj.
Co stanie się z moimi danymi po zakończeniu współpracy z firmą? expand_more
Po rozstaniu z firmą, Twój adres e-mail zostanie usunięty z panelu administracyjnego HR Angel przez osobę z działu HR lub właściciela firmy. Od tego momentu nie będziesz miał już dostępu do ścieżek rozwojowych, materiałów edukacyjnych oraz poufnej skrzynki. Zachowasz dostęp wyłącznie do ograniczonej puli ogólnodostępnych materiałów. Hasło dostępu do aplikacji, ustawione przez Ciebie, pozostaje chronione, co oznacza, że pracodawca, nie znając go, nie ma możliwości samodzielnego dostępu do Twojego konta. Zaleca się odinstalowanie aplikacji z telefonu służbowego lub wylogowanie się z konta, aby dodatkowo zabezpieczyć Twoje dane osobowe.
HR Angel App
Już dostępna do pobrania
Przekonaj się już dziś, jak HR Angel może wesprzeć Twoją organizację w zarządzaniu wellbeing. Dzięki nam kompleksowo zadbasz o kondycję psychiczną pracowników i dobrostan w Twojej firmie.